• PARK İNCİRLİOVA
  YENİLENEN GÖRÜNTÜSÜYLE
  MODERN TASARIMIYLA
  TÜM HALKIMIZIN HİZMETİNDE
 • HALKIMIZIN HİZMETİNDE...
  HAMAM - SAUNA - DÜĞÜN SALONU - OTOPARK - SOSYAL HİZMETLER
 • BİR ÇOK OYUN VE ÇOCUK PARKINI
  SİZ DEĞERLİ HALKIMIZIN HİZMETİNE AÇTIK...
 • BELEDİYEMİZ SORUMLULUĞU DAHİLİNDEKİ
  TÜM YOL VE SOKAKLARIMIZDA, MEZARLIKLARIMIZDA VE CAMİİLERİMİZDE
  TEMİZLİK İŞLERİMİZİ BÜYÜK BİR ÖZEN VE İTİNA İLE YERİNE GETİRİYORUZ...
 • BİR ÇOK PROJEMİZİ HAYATA GEÇİRDİK...
  DUALAR EŞLİĞİNDE TEMELLER ATARAK HALKIMIZA KAZANDIRDIK...
 • TEMİZ ENERJİ, TEMİZ ÇEVRE, TEMİZ İNCİRLİOVA İÇİN
  GÜNEŞ ENERJİSİNDEN ELEKTRİK ÜRETİMİ PROJESİNİ HAYATA GEÇİRDİK.
  KENDİ ELEKTRİĞİMİZİ KENDİMİZ ÜRETİYORUZ...

İncirliova Belediyesi, İncirliova Kent Konseyi Üyeleri, mahalle muhtarları ile vatandaşların katılımıyla “Yeşili Seviyor, Doğayı Koruyoruz” sloganıyla Kent Ormanı Mesira Alanında 250 adet fidan dikimini gerçekleştirdi.

Fidan dikimi öncesi kısa bir açıklamada bulunan İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale “Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren ağaçlandırma çalışmalarına büyük önem verdik. Daha önce ilçe merkezi başta olmak üzere bazı mahallelerimize fidan dikimini gerçekleştirdik. Belediye olarak yapımını tamamladığımız park ve bahçelerimizde ağaç dikim çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Bugün burada kent konseyi üyelerimiz ile vatandaşlarımızın da katılımıyla 250 adet kara selvi fidanını toprakla buluşturduk. Fidanlarımızın toprakla buluşmasında emekleri geçen kent konseyi üyelerimize, mahalle muhtarlarımıza, öğrencilerimize ve belediye personellerimize de teşekkür ediyorum ” dedi.

İncirliova Belediye Başkan Yardımcısı ve İncirliova Kent Konseyi Başkanı Baki Aslantaş ile Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Mehtap Aktemur Belediye Başkanı Gürşat Kale’nin çevreye olan duyarlılığından dolayı kendisine teşekkür ederken, kent konseyi olarak İncirliova’nın yararına olacak tüm etkinlik ve çalışmalarda destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

İncirliova Belediyesi Kent Ormanı Mesire Alanında gerçekleşen fidan dikimine Belediye Başkanı Gürşat Kale, MHP İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Sağlam, İncirliova Ülkü Ocakları Başkan Vekili İbrahim Geriş, Kent Konseyi Başkanı Baki Aslantaş, İncirliova Muhtarlar Derneği Başkanı Mukadder Yükse, Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Mehtap Aktemur, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Başçı, İncirliova Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyeleri, mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluş temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

ANKET

İŞKUR Hizmet Noktasının Belediyemizde olduğunu biliyormusunuz?

ETKİNLİK SÜRESİ

SONRAKİ ETKİNLİK

33. İNCİRLİOVA GELENEKSEL DEVE GÜREŞLERİ FESTİVALİ

YER: İncirliova Belediyesi Deve Güreşi Arenası

TARİH: 06 OCAK 2018

SAAT: 09.00

SOSYAL MEDYA HESAPLARI

İncirliova Belediye Başkanlığı'nı sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz
 

Sosyal Medya Hesaplarımız

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

ADRES: Cumhuriyet Mahallesi Prof. Dr. Türkan Saylan Cd. No:37

 İNCİRLİOVA / AYDIN