• PARK İNCİRLİOVA
  YENİLENEN GÖRÜNTÜSÜYLE
  MODERN TASARIMIYLA
  TÜM HALKIMIZIN HİZMETİNDE
 • HALKIMIZIN HİZMETİNDE...
  HAMAM - SAUNA - DÜĞÜN SALONU - OTOPARK - SOSYAL HİZMETLER
 • BİR ÇOK OYUN VE ÇOCUK PARKINI
  SİZ DEĞERLİ HALKIMIZIN HİZMETİNE AÇTIK...
 • BELEDİYEMİZ SORUMLULUĞU DAHİLİNDEKİ
  TÜM YOL VE SOKAKLARIMIZDA, MEZARLIKLARIMIZDA VE CAMİİLERİMİZDE
  TEMİZLİK İŞLERİMİZİ BÜYÜK BİR ÖZEN VE İTİNA İLE YERİNE GETİRİYORUZ...
 • BİR ÇOK PROJEMİZİ HAYATA GEÇİRDİK...
  DUALAR EŞLİĞİNDE TEMELLER ATARAK HALKIMIZA KAZANDIRDIK...
 • TEMİZ ENERJİ, TEMİZ ÇEVRE, TEMİZ İNCİRLİOVA İÇİN
  GÜNEŞ ENERJİSİNDEN ELEKTRİK ÜRETİMİ PROJESİNİ HAYATA GEÇİRDİK.
  KENDİ ELEKTRİĞİMİZİ KENDİMİZ ÜRETİYORUZ...

     GÜRŞAT KALEGürşat KALE

Aydın İncirliova’da 1956 yılında doğdum. Dedem İsmail Kale, babam Rıfat Kale, amcam Hikmet Kale, babaannem Hacer hanımdır.
1967-1970 yıllarında Incirliova’da Izzet Ayaydın Ali Sarıyörük Ilkokulu’nda okudum. Lise tahsilimi Izmir’de Atatürk Lisesinde 1970-1974 yıllarında yaptım. Yüksek öğrenimimi Istanbul’da 1974-1980 yıllarında Istanbul Teknik Üniversitesi Petrol Mühendisliği bölümünde tamamladım. Incirliova’da ikamet eden ailemden babamı 1975 yılında kaybettim.

     Üniversite tahsilimin sonuna kadar ailem ile birlikte Incirliova’da ikamet ettim. Emekli uzman çavuş Arap Aktemur’un kızı Samime Aktemur ile 1981 yılında evlendim.

     Üç çocuğum var. Oğlum (1982) işletmeci, büyük kızım (1984) psikolog, küçük kızım (1991) üniversite öğrencisidir. 1999 mahalli seçimlerinde ilçemizde partimizin başarılı olması için seçim çalışmalarına katıldım. Gurbette çalıştığım dönemde her yıl ailemi ziyaret sebebi ile Incirliova ile ilişkim devam etti.
Temmuz 1980 itibariyle Türkiye Petrol Anonim Ortaklığında Petrol Mühendisi olarak devlet görevine başladım.

     Burdur, Aksaray, Adana, Konya, Adıyaman, Diyarbakır, Sinop, Lüleburgaz, Antalya, Çankırı, Kars, Erzurum yörelerinde petrol arama sondajlarında çalıştım. Şef, Başmühendis, Müdür, Daire Başkan Yardımcılığı kadrolarında sorumluluklar üstlendim. Insan, bütçe, zaman, performans yönetimi konularında görev yaptım. Kurum faaliyetleri çerçevesinde Mısır, Irak, Azerbaycan, Kazakistan projelerinde teknik uzman ve yönetici olarak çalıştım.

     2003 yılında TPAO’dan emekli olarak ayrıldım. Özel bir şirkete girerek Türkmenistan’da petrol arama sondajları yapmak üzere görev aldım. Uluslar arası standartlarda hizmet sunarak bu iş kolunda en iyi şirket konumuna getirilmesini sağladık. Bu hizmet faaliyetlerinin yıllık ortalama cirosu 80 milyon dolar civarında olup, yurda sağlanan ekonomik fayda yaklaşık 30 milyon dolardır.

     Amerika Birleşik Devletleri, Ingiltere, Rusya, Libya, Sudan, Birleşik Arap Emirliği, Ürdün gibi ülkelerde görev gereği bulundum.

     Petrol Mühendisleri Odası üyesiyim. Ingilizce bilirim. Kasım 2008 itibariyle, eğitimim ve iş hayatında edindiğim tecrubelerle memleketime hizmet yolunda çalışmak üzere Incirliova’ya döndüm. Sabır, hoşgörü, karşılıklı anlayış, çalışma azmi, insanlık ilişkileri ve liderlik vasıflarımla Incirliova adının simgeleşeceği, bölgede yaşamak için en tercih edilir yer olması amacıyla tüm kaynak ve fırsatların değerlendirilmesine çalışacağıma söz veririm.

     Kaliteli hizmet, disiplinli yönetim, hoşgörülü anlayış, modern şehircilik, güvenilir kamu idaresi, adaletli hizmet anlayışı için hizmetinizdeyim.

ANKET

İŞKUR Hizmet Noktasının Belediyemizde olduğunu biliyormusunuz?

ETKİNLİK SÜRESİ

SONRAKİ ETKİNLİK

AŞÇILIK VE PASTACILIK EĞİTİM KAMPI

YER: PARK İNCİRLİOVA

TARİH: 4-5-6 EYLÜL 2018

SAAT: 10.00

SOSYAL MEDYA HESAPLARI

İncirliova Belediye Başkanlığı'nı sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz
 

Sosyal Medya Hesaplarımız

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

ADRES: Cumhuriyet Mahallesi Prof. Dr. Türkan Saylan Cd. No:37

 İNCİRLİOVA / AYDIN